SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
63 000 €
(3 316 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
19 τ.μ.
Darling Street

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα19 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Wohnung im Zentrum von KapstadtOne Thibault ist ein ikonischer Wolkenkratzer am Thibault Square, wo die St. Georges Mall endet. Die meisterhafte Konfi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 66ημέρες

Τοποθεσίες

Darling Street
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Immetzo