SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
517 746 €
(1 876 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
276 τ.μ.
Heleza Boulevard

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα276 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxury Penthouse Living in the Heart of Sibaya Coastal Precinct

Discover an extraordinary blend of luxury, elegance, and investment potential with t...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΘέαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΑσφάλειαΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 72ημέρες
Ενημερώθηκε: 71ημέρες

Τοποθεσίες

Heleza Boulevard
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Partners in Property