SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
57 485 €
(1 437 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
40 τ.μ.
Strubens Road

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Where extraordinary is just the beginningLet your imagination roam free with life at The Kingsley—luxury design apartments in the heart of Cape Town’s...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 302ημέρες
Ενημερώθηκε: 301ημέρες

Τοποθεσίες

Strubens Road
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IGrow