SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
951 349 €
(10 121 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
94 τ.μ.
West Bay

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sunset Point is nestled on almost 3.5 acres of North West Point with over 460 feet of stunning waterfront, this luxury, low density new development pr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 489ημέρες
Ενημερώθηκε: 488ημέρες

Τοποθεσίες

West Bay
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Corcoran Cayman Islands