SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
387 030 €
(2 784 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
139 τ.μ.
New Providence

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα139 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This charming townhouse is situated in the tranquil gated community of Venice Bay and boasts a prime location on the canal. With two spacious bedrooms...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

New Providence
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Corcoran CA Christie Bahamas