SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 590 000 €
(41 111 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
63 τ.μ.
Avenue Princesse Grace, Monaco

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Elegant 63 sqm studio apartment located in a prestigious residence with concierge service, in a strategic position just a few steps from Port Hercule,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Princesse Grace, Monaco
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Bellavista Luxury Real Estate