SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
8 000 000 €
(86 022 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
93 τ.μ.
Escalier Malbousquet, Monaco

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We are pleased to present this superb new 3-room apartment, offering a generous 126 m² of living space, located on a high floor of the prestigious Vil...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 91ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Escalier Malbousquet, Monaco
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SEGOND IMMOBILIER