SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
175 249 €
(144 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
1.215 τ.μ.
2 Sur, Tulum

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα1.215 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This 1-bedroom condo offers a private and elegant residential concept with traditional architecture, organic wood details, and a strong sense of comfo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

2 Sur, Tulum
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Karla Torres