SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
170 938 €
(5 180 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
33 τ.μ.
Avenida Cobá, Tulum

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα33 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Wonder Loft Studio L120 is a thoughtfully designed studio for sale in Aldea Zama, located within the highly sought-after Aflora Tulum, one of the most...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Cobá, Tulum
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Tulum