SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
162 026 €
(2 613 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
62 τ.μ.
Avenida Cobá, Tulum

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

IGUANA - Departamento Amueblado de 2 Recámaras en Venta en Tulum, Alde...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΕπιπλωμένοΚατάλληλο για κατοικίδιαΞύλινες δοκοίΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΑσφάλειαΘέαΤαράτσαΨηλά ταβάνια

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 157ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Cobá, Tulum
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co