SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
214 851 €
(3 906 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
55 τ.μ.
Iximché, Tulum

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Esta exclusiva propiedad ofrece 89.05 metros cuadrados (958 sq ft) de espacio inteligentemente diseñado, ideal para quienes buscan un refugio moderno ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 204ημέρες
Ενημερώθηκε: 166ημέρες

Τοποθεσίες

Iximché, Tulum
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co