SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
857 753 €
(6 754 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
127 τ.μ.
Tulum

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Vive la experiencia de despertar rodeado de la majestuosidad de la naturaleza en este departamento de 166.09 m² totales, ubica...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 200ημέρες
Ενημερώθηκε: 161ημέρες

Τοποθεσίες

Tulum
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co