Λίστα προσφορών
4
4
150 938 €
(2 322 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
65 τ.μ.
14 Sur, Tulum
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
65 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Excelente oportunidad de negocio para renta vacacional!
Este hermoso conjunto de solo 16 departamentos representa la oportunidad de una nu...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Internet
Πισίνα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
205ημέρες
Ενημερώθηκε:
166ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
14 Sur, Tulum
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.