SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
770 218 €
(3 739 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
206 τ.μ.
Calle 15, Progreso

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα206 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ubicado en el lujoso Yucalpetén Resort Marina, se encuentra este departamento en torre Sotavento piso 9.

Desde ahí puede contemplar el mar de Progres...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Calle 15, Progreso
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

dPassos Realtors