SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
775 015 €
(11 923 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
65 τ.μ.
Coyuca de Benítez

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Descubre un Refugio Exclusivo Integrado a la Naturaleza

Ubicado en el corazón de la selva maya, este departamento de 1 recámara ofrece un es...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 204ημέρες
Ενημερώθηκε: 165ημέρες

Τοποθεσίες

Coyuca de Benítez
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co