SUPA24
Ταράτσα; θέα, φυσικό φως
Σπίτι και περιβάλλον; θέα, ψηλά ταβάνια, φυσικό φως
Σπίτι και περιβάλλον; θέα, ψηλά ταβάνια, φυσικό φως
529 199 €
(3 371 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
157 τ.μ.
Opština Tivat

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα157 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Area: 157 m2

Bedrooms: 1

Bathrooms: 1 + 1

Modern one-bedroom apartment in a new residential complex with a panoramic view of the sea in Krasici,...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΤαράτσα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 71ημέρες
Ενημερώθηκε: 71ημέρες

Τοποθεσίες

Opština Tivat
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO

Daniil Kletsko