SUPA24
Σαλόνι; θέα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, πλακάκια
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, θέα
Σαλόνι
629 000 €
(4 659 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
135 τ.μ.
Seizième Mille VCA

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα135 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ideally located in a secure residence just steps from the coast, this superb duplex apartment embodies the elegance and comfort of a modern way of liv...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 100ημέρες
Ενημερώθηκε: 69ημέρες

Τοποθεσίες

Seizième Mille VCA
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KEZIA IMMOBILIER