SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 795 000 €
(9 497 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
189 τ.μ.
Flic en Flac VCA

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα189 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Serena
Residences embodies an elevated interpretation of coastal refinement, set
within one of the most prestigious and naturally captivating environm...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜοντέρνΠάτωμαΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΞύλινο πάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 106ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Flic en Flac VCA
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Park Lane Properties