SUPA24
524 500 €
(5 828 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
90 τ.μ.
Il-Gżira

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This brand new apartment in this sought after area of Gzira is now up for Sale.

Property comprises of a spacious open plan kitchen/living/dining, 2 b...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Il-Gżira
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio