SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
105 000 €
(1 641 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
64 τ.μ.
Dios, Τερσεφάνου

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located in the well-known village of Tersefanou, this bright and comfortable two-bedroom apartment offers an excellent opportunity for both residentia...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Dios, Τερσεφάνου
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home