SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
421 000 €
(9 356 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
45 τ.μ.
Synergatismou, Λεμεσός

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale: Modern off-plan apartment located on the top floor with elevator access, offering an internal space of 45 m2. This well-designed one-bedroom...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Synergatismou, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home