SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
341 000 €
(11 000 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
31 τ.μ.
Synergatismou, Λεμεσός

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα31 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale: A modern studio apartment, off plan, offering 31 m2 of thoughtfully designed internal space. This top-floor home is perfectly suited for sin...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Synergatismou, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home