SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
410 000 €
(6 308 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
65 τ.μ.
Σοφοκλέους, Λεμεσός

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale is a modern off-plan apartment located in the heart of Agia Zoni, set to be completed in 2027. This stylish home offers an internal space of ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Σοφοκλέους, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home