SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
428 736 €
(5 497 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
78 τ.μ.
Filotimou, Λεμεσός

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale is a modern apartment under construction, located on the first floor of a contemporary four-story gated complex in Kapsalos. This thoughtfull...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Filotimou, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home