SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
11 600 000 €
(28 019 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
414 τ.μ.
Kefallinias, Λεμεσός

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα414 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusive 5 bedroom duplex penthouse with a private swimming pool at seafront residence in the heart of Limassol city for sale. This incredible projec...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 340ημέρες
Ενημερώθηκε: 340ημέρες

Τοποθεσίες

Kefallinias, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses