SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
287 000 €
(4 100 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
70 τ.μ.
Opal Street, Kalecik

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Při koupi nemovitosti od nás získáte kompletní služby na klíč! Nemusíte hledat správce, nábytkářskou firmu, opraváře ani uklízečky. Vše vám zajistíme ...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 301ημέρες
Ενημερώθηκε: 300ημέρες

Τοποθεσίες

Opal Street, Kalecik
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Bc. Stoyan Stoyanov DiS.