SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
130 000 €
(2 600 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
50 τ.μ.
Gazimağusa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartments in a Well-Developed Compound in Tatlısu
Cyprus is the 3rd biggest island in the Mediterranean Sea. Tatlısu is a beautiful living space situ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 171ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Gazimağusa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE