SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
270 000 €
(2 755 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
98 τ.μ.
Anafis, Δήμος Λάρνακας

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The building is comprised of 4 one bed and 6 two bed apartments all with en-suite bathrooms with new style walk in showers, large veranda, private cov...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 344ημέρες
Ενημερώθηκε: 327ημέρες

Τοποθεσίες

Anafis, Δήμος Λάρνακας
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses