SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
246 984 €
(2 245 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
110 τ.μ.
Alsancak

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Karavas, also known as Alsancak, a picturesque village approximately 11 kilometers west of Girne in Northern Cypr...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Alsancak
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri