SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
374 000 €
(2 992 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
125 τ.μ.

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα125 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Flats with High Rental Income Potential in Iskele North Cyprus
Iskele is located on the northeastern coast of Cyprus, the third largest island of the ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΑσφάλειαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 171ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE