SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
235 000 €
(2 611 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
90 τ.μ.
Zagreb

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Novi Zagreb! Veliko Polje! Velika Mlaka!

Prodaje se prostran i svijetao stan s parkirnim mjestom i dodatnim tavanskim prostorom, smješten u mirnom di...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Zagreb
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Diamond Realestate

Luka Jukić