SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
772 182 €
(8 215 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
94 τ.μ.
Grad Umag

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe i loggiom s pogledom na park nudi 94,50 m² pažljivo osmišljenog stambenog prostora unutar ekskluzivnog re...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Umag
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir