SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
499 000 €
(4 620 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
108 τ.μ.
Grad Trogir

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

U samom centru Trogir prodaje se iznimno prostran i potpuno namješten stan idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Stan s...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Trogir
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine