SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
197 000 €
(2 031 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
97 τ.μ.
Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα97 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, POTOK - Prostor, lokacija i potencijal u jednom

Stanovi ovakvog potencijala i kvadrature u samom centru Rijeke sve su rjeđi na tržištu. Smješ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Vinger