SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
420 000 €
(3 256 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
129 τ.μ.
Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα129 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Prodaje se atraktivan i moderno uređen stan s vlastitim bazenom u novogradnji na Drenovi, smješten u prizemlju i orijentiran prema jugu i zapadu, što ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Four nekretnine d.o.o.

Edita Medvedić