Λίστα προσφορών
5
295 000 €
(3 041 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
97 τ.μ.
Podmurvice, Grad Rijeka
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
97 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Na prodaju prostran stan od 97 m² na drugom katu održavane zgrade iz početka 20. stoljeća, u neposrednoj blizini centra.
Stan se sastoji od dvije kom...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ψηλά ταβάνια
Φυσικό φως
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
160ημέρες
Ενημερώθηκε:
160ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Podmurvice, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.