SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
218 000 €
(2 477 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
88 τ.μ.
Brajda, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα88 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na prodaju je stan ukupne površine 88.10m², smješten na odličnoj lokaciji, na Brajdi.
Stan se sastoji od četiri prozračne sobe, funkcionalne kuhinje,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 378ημέρες
Ενημερώθηκε: 210ημέρες

Τοποθεσίες

Brajda, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Millennium nekretnine exclusive

Vlatka Klarić Spajić