SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
157 732 €
(3 356 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Grad Pula

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Smješten u mirnom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan jednosoban stan predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život ili sigurnu investiciju u ne...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Pula
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović