SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
259 000 €
(2 698 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
96 τ.μ.
Grad Pula

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

ISTRA, PULA - Prostrani četverosoban stan u centru s vlastitim parkingom

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan ukupne površine 98 m², smj...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Pula
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Gordan Kirac