SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 489 000 €
(6 830 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
218 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα218 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

OPATIJA, CENTAR - penthouse 218,82 m² u samom centru Opatije

Opatijska rivijera obiluje prekrasno uređenim parkovima, kulturnim i povijesnim znameni...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Patrik Hrštić