SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
675 000 €
(8 438 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
80 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

KVARNER, OPATIJA - Novouređen stan u vili 80m2, DB+3S, 2. kat s prekrasnim pogledom na more + parking

Prostran i prozračan stan s dnevnim boravkom, ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Patrik Hrštić