SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 380 000 €
(8 364 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
165 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα165 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ultramodern Apartment in Opatija – 165 m²!We are pleased to present a luxurious residential complex situated in one of Opatija’s most sought-after loc...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΞύλινο πάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΣυσκευές κουζίναςΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz