Λίστα προσφορών
12
12
12
950 000 €
(12 667 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
75 τ.μ.
Grad Opatija
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
75 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
OPATIJA, IČIĆI - ekskluzivan stan prvi red do mora – rijetkost na tržištu
U urednoj povijesnoj vili, u prvom redu do mora, smješten je stan koji obje...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ταράτσα
Θέα
Επιπλωμένο
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
65ημέρες
Ενημερώθηκε:
65ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.