Λίστα προσφορών
58
58
58
392 000 €
(4 900 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
80 τ.μ.
Grad Opatija
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
80 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju DVOSOBAN STAN od 80 kvadratnih metara s parkingom u mjestu Ićići – kraj Opatije.
LOKACI...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Θέα
Ανοιχτός χώρος διαβίωσης
Ξεχωριστή τουαλέτα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
70ημέρες
Ενημερώθηκε:
24ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.