SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
2 200 000 €
(9 205 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
239 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα239 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Gorgeous apartment of 239 sq.m. with private pool above the center of Opatija in an exclusive new building, garage, with sea views!It is a special new...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 197ημέρες
Ενημερώθηκε: 54ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz