SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
194 000 €
(5 543 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
35 τ.μ.
Grad Novigrad

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Kaiser Immobilien predstavlja moderan jednosoban stan s dnevnim boravkom od 35 m2, na traženoj lokaciji u Novigradu udaljen od mora samo 1000 m.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Novigrad
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Dean Cerovac