SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
207 000 €
(4 404 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
47 τ.μ.
Grad Labin

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Istra, Labin, centar, renoviran jednosoban stan s dnevnim boravkom i terasom.

U samom centru Labina prodaje se funkcionalan i komforan jednosoban sta...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Labin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Diamond Realestate

Petra Zustović