SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
341 900 €
(3 757 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
91 τ.μ.
Grad Kastav

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Kaiser Imobillien agencija u svoju ponudu stavlja prostrani stan u Kastvu, stan koji nudi priliku za miran obiteljski život. Ovaj stan spaja privatno...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Kastav
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Marijana Svijetlana Cuculić