SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
209 000 €
(3 667 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
57 τ.μ.
Grad Crikvenica

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

U mirnom i izuzetno traženom dijelu Crikvenica prodaje se iznimno uredan i funkcionalan stan površine 57,5 m², smješten u prizemlju kvalitetne višesta...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Crikvenica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

JO-DA nekretnine d.o.o.

Vinko Matejčić, mag.oec