SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
179 000 €
(3 034 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
59 τ.μ.
Čižići

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Otok Krk, Čižići, mirna lokacija,dvosoban stan sa pogledom, prodaja.
Stan od 60 m2 nalazi se na drugome katu višestambene zgrade od 7 apartmana.Sasto...

solid_fuel_stove, electric, other
Ηλικία της προσφοράς: 377ημέρες
Ενημερώθηκε: 94ημέρες

Τοποθεσίες

Čižići
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

VERO KRK j.d.o.o.

Roman Doles